. 32

انقد حجم کارام زیاده که وقت نمیکنم بیامو بنویسم،توی اینستام فقط درحد لایک...

صبحا که آدلیاخانوم زودتر از بنده بیدارمیشن(ساعت7،هرررر روز کارش همینه)...هی آواز میخونن و جیغ میزنن منم پشتمو میکنم بهشو میخوابم تا 8!! واقعا شبا با بیدارشدن و شیردادن خواب ازسرم میپره باز تا خواب برم ی نیم ساعتی زمان میبره...وقتیم بیدارمیشم باید پوشکشو عوض کنم،شیر درست کنم بهش بدم،قطره آ.د بدم،لباساشو عوض کنم،چند روزیم هس حریره به لیست کارا اضافه شده و...میشه ساعت 9:30_10...بین همه کارام گاهی اوقات غرمیزنه و بنده باید ارومش کنم...بعدم تااازه خوابش میگیره و باز باید خوابش کنم اونم با چه سختی...خوابم رفت باید برم سروقت کارام ازجمله ظرف شستنو نهارو جموجور کردن...اما همشون لذت بخشه... اوایل خیلی بدعادت شده بودم بخاطر شرایط جدید و به عالمو آدم غرمیزدم اما الان چندروزه واقعا قدر تک تک لحظهارو میدونم...میشینمو باخودم میگم مگه قراره چندبار آدلیا به این سن برگرده؟؟چندبار 6ماهه میشه؟؟چندبار انقد کوچیک میشه که برای انجام همه کاراش بمن نیاز داشته باشه؟؟!!!!!!! و........

با همین افکار روز بروز عاشقترش میشم...روزبروز علاقم بیشترو بیشتر میشه...واقعا بچه چیه که با اومدنش آدمو انقددددرررتغییرمیده؟!!!

خانوم خیلیم علاقه بهم پیداکردن!! با گریهاش بهم میفهمونه که هروقت بیداره کنارش باشمو باهاش حرف بزنم و بازی کنم...بعضی وقتام که خسته میشه بغلش کنمو ازین ور و اون ور برم...خیلیم وابستم شده...چندشب پیش بردمش خونه مامانم اینا برم به کارام برسم انقددددد جیغ زده بودو گریه کرده بود که اوردنش دادنش به خودم...تا منو معینو دیدم آروم شد...دوس ندارم انقد وابسته باشه...

پس ببخشید که بهتون سرنمیزنم...

اگه خدا بخواد با خواهرم اینا که شوهرش میشه داداش شوهرم() مغازه بازکردیم امروزم افتتاحیشه...آینه و شمعدون...انشالله خدا کمکون کنه و موفق شیم...

هنوز هیچ کدوم از کارای عیدمو نکردم واقعا تنهایی سختمه باید ی روزی معین باشه تا وروجکو بگیره و من تمیزکنم...که از امروز با وجود مغازه کاراش 2برابرمیشه و فک نکنم ازصبح که میره تا 10شب ببینمش...!! چه عیدی بشه امسال...

مشخصات

• منبع: http://fatiandmoein.blogfa.com/post/40
  • کلمات کلیدی: میشه ,واقعا ,کارام ,انقد
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها