30.

چت روم نوجوانان محل تبلیغات شما

30.

سلاممممم...بعد از ی مدت تقریبا طولانی اومدم وبم و میخوام از روزایی ک میگذره بنویسم...

من و معین خوبیم آدلیا خانومم خوبه...روزام کاملاااااا تکراری و درعین حال خسته کننده اما خداروشکر میکنم بخاطر وجود این نازنین...سختیه کارشم بخاطر شیرخشکی بودنشه...یا وقتی با خوشحالی پوشکشو عوض میکنم تا ی استراحتی کنم میبینم سریعا کثیفش میکنه...این کارو همششششش انجام میده...

دخترم امروز 84روز داره...ب نسبت قبل وزنش بهتره اما هنوزم خیلی ریزه...دختر باس ریز باشه...

وزن دو ماهگیش 4400 بود...واکسن دو ماهگیشم 3هفته پیش زدیم...با مامانم رفتم تنها دلم طاقت نیاورد برم...وقتی میخواستن براش واکسن بزنن کلا دستو پامو گم کردم...حسم حس روزی میخواستم برم اتاق برای زایمان بود...

خدارو هزااااااران بارررر شکرمیکنم بخاطر داشتن آدلیا...واقعااااااا ک مادرشدن حس خیلی خوبیه؛حاضرم بدترین دردو داشته باشم اما ی خار ب پای بچم نره...مادر شدن از همه لحاظ خوبه...

از اینکه میدونی بهت نیاز داره تو نباشی تنهاس

تو میتونی سیرش کنی

تو میتونی آرومش کنی

وقتی میبینتت ذوق میزنه

وقتی گشنش میشه واست نازمیاره

وقتی میاد بغلت آروم میشه و.........

همه اینا بهم آرامش خاصی میده...امیدوارم خدا ب همه کسایی آرزوی بچه دارن ی بچه سالم بده...

با اومدن آدلیا تقریبا خونه نشین شدم...همش خونم...فقط چی بشه عصرا معین میاد بریم بیرون...خیلی کم پیش میاد برم خونه مامانم آخه سختم شده...معین هم ک عاااااااشق دخترش شده...

ازصبح ک چشاشو باز میکنه میخواد کنارش باشم تا وقتی میخوابه...عصرا هرکار میکنم بیداربمونه نمیتونم میخوابه تا صبح فردا،صبام 7_8بیدارمیشه...منم ک هیچی...نهارم باید بدو بدو درست کنم تا ب گریه نیفتاده...خوابش میاد باید بغلم یا روی پام باشه تا آرومشه...صبحانهم ک بطور کل حذف شده از وعده غداییم چون تا کارای آدلیا رو انجام میدم دیگه اصلا وقت نمیکنم...

قربون دختر کوچولوم برم ک ب صدای بلندم حساسه...ی روز بغل معین بود از بس گریه کرد معین عصبی شد گذاشتش زمین و با صدای بلند گفت خسته شدم خانوم زدن زیر گریه حالا هیچجوره آروم نمیشد...

آدلیا خانوم عااااااشق موبایله...وقتی دوربین موبایلو میگیرم جلوش از خوشحالی انقد دستو پاهاشو تکون میده...سلفیم ک میگیریم دیگه هیچی...

ممنونم از کسایی ک ب یادم بودن و احوالمونو میپرسیدن...

مشخصات

• منبع: http://fatiandmoein.blogfa.com/post/38
  • کلمات کلیدی: معین ,آدلیا ,میاد ,میده ,میکنم ,بخاطر
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها